خرید پرده های حفاظتی نوری

پرده‌های نوری، دستگاه‌های حساس به نوری هستند که از یک یا تعداد بیشتری پرتو نوری استفاده می‌کنند که این پرتوهای نوری را یک فرستنده، بیرون می‌دهد و یک دریافت کننده دریافت می‌کند و به این ترتیب یک محیط کنترل شده نامرئی را ایجاد می کنند. مشخصات اصلی این دستگاه عبارتند : Type ایمنی، دستورالعمل های ایمنی و خودپایشی (self-monitoring) موجود در دستگاه را تعریف می‌کند.
Typeایمنی باید به عنوان یک مود عملکردی در مشخص کردن سطح خطر انتخاب شود. وقتی دستگاه ایمنی مورد انتخاب، یک حائل یا پرده فتوالکتریک باشد ( دستگاه محافظتی نوری فعال)، آن گونه که در استاندارد IEC 61496 1-2 آمده است، type ایمنی متعلق به «type 2» یا «type 4» خواهد بود.
راه های ارتباطی با شرکت ایمن گستران البرز 

                 
        تلفن:      02634430830 
       تلفکس: 02634432638


خرید پرده های حفاظتی نوری
تفکیک پذیری (دقت) یک پرده نوری، در واقع کوچک ترین اندازه جسمی است که اگر در منطقه کنترل شده قرار گیرد، می تواند توسط پرده نوری تشخیص داده شود و باعث شود پرده نوری حرکت خطرناک آن دستگاه را متوقف کند. پرده های نوری دارای یک پرتو  تفکیک پذیری R که همان قطر لنز است. 
ارتفاع قابل حفاظت همان ارتفاعی است که توسط پرده نوری تشخیص داده می شود و حفاظت می شود. اگر پرده نوری به صورت افقی کار گذاشته شود، این عدد عمق منطقه حفاظت شده را نشان خواهد داد.
دامنه حفاظت
حداکثر فاصله عملکردی ای است که می تواند بین فرستنده و دریافت کننده وجود داشته باشد.
زمان پاسخ 
زمانی است که طول می کشد تا پرده نوری بعد از تشخیص جسم یا فرد در منطقه خطر سیگنال هشدار را تولید کند.

خرید پرده های نوری 

برای استفاده از پرده های نوری لازم است نکات ویژه ای را در نظر گرفت. تعداد پرتوها، فاصله میان پرتوها و... از مولفه هایی هستند که در تعیین نوع کاربرد پرده های نوری نقش اساسی را ایفا می کنند. پرده های نوری دارای استانداردهای مختلفی هستند که از معروف ترین استانداردها می توان به استانداردهای آمریکایی و اروپایی و ... اشاره نمود. یکی از نکاتی که در زمان استفاده از پرده های نوری می بایست توجه کرد، فاصله میان پرده نوری و منطقه ای است که احتمال وقوع خطر وجود دارد.
خرید پرده های حفاظتی نوری

مزایای پرده های نوری

  • ایجاد محافظت و ایمنی موثر در زمان خستگی و یا حواس پرتی اپراتور
  • محدود کردن و کاهش دادن خطر هر گونه مداخله خارجی، چرا که هر گونه دستکاری در محدوده تحت کنترل پرده نوری، باعث توقف حرکت دستگاه می‌شود.
  •  نصب سریع و آسان، با قابلیت انعطاف پذیری فوق العاده برای نصب روی دستگاه‌ها حتی در مواردی که نیاز به تغییر مکان مداوم دستگاه باشد.
  • امکان برقراری حفاظت در مقیاس های بزرگ، به صورت خطی و یا در طول یک محیط، در جهت های مختلف با هزینه پائین
  • افزایش عمر مفید دستگاه های مورد استفاده
  • ظاهر زیبا و ارگونومیک دستگاه پرده نوری

سنسور نوری پرده های حفاظتی

سنسور به کار رفته شده در پرده های حفاظتی سنسور نوری ردیاب الکترونیکی است که نور و یا تغییر در نور را به سیگنال های الکترونیکی تبدیل می کند. سنسور نوری در بسیاری از مصارف صنعتی کاربرد دارند، برای مثال: لامپی که به طور خودکار در پاسخ به تاریکی روشن است. سنسورهای موقعیت زمانی که یک شی پرتو نور را قطع می کند فعال می شوند. سنسور نوری در زمره ی حس کننده های راه دور به شمار می روند . یعنی تماس فیزیکی با کمیت مورد اندازه گیری ندارند . این سنسورها بر اساس ارسال امواج مادون قرمز مدوله شده و دریافت بازتابش این امواج از سطوح مختلف عمل می کنند.

آدرس
 آدرس :کرج، سه راه رجائی شهر، ابتدای بلوار سه باندی، طبقه فوقانی قنادی رنگارنگ، پلاک 395
تلفن
             
                تلفن :
                        026-34430830               
                تلفکس:
                        02634432638            
ساعات کار
ساعات کار :
شنبه تا چهارشنبه ساعت 8 الی 17

سیستم های حفاظتی هوشمند

آموزش سیستم های حفاظتی

پرده نوری مادون قرمز

اساس کار سنسور های مادون قرمز بر فرستادن یک موج(نور نامرئی) مادون قرمز و دریافت کردن (یا نکردن) همان نور است. هر چه سنسور گیرنده مادون قرمز قیمت سیستم های حفاظتی

تولید کننده پرده های نوری مادون قرمز

ساخت پرده نوری کرج

آرایه سنسور انعکاسی مادون قرمز سنسورهای نوری از سنسورهای غیر تماسی هستند که با تولید و ارسال امواج مادون قرمز و با دریافت باز تابش این امواج در برخورد با سطوح

ساخت پرده هوشمند نوری

سنسور فاصله سنج مادون قرمز

سیستم های امنیتی و حفاظتی

بخش فروش انواع سنسور و ترنسدیوسر شامل سنسورهای مادون قرمز مانند گیرنده مادون قرمز تست گیرنده مادون قرمز سه پایه

انواع سنسورها و ماژول های مادون قرمز

خرید سنسورهای نوری مادون قرمز تهران
سنسورهای نور و مادون قرمز با کیفیت و کارایی بالا کیت فرستنده و گیرنده مادون قرمز فرستنده گیرنده مادون قرمز
انواع سنسور مادون قرمز