تولید پرده های نوری حفاظتی 

سیستم های حفاظتی پرده نوری به منظور کنترل ابزارهای مختلف با جریان های بار مورد نیاز متفاوت به کار گرفته می شود. اگر جریان سوییچ مورد نیاز برای این ابزار مقدار بیشتری نسبت به ماکزیموم جریان خروجی پرده نوری باشد نیاز به یک واسط قدرت بین خروجی پرده نوری و سیستم مورد حفاظت می باشد تا بتواند جریان مورد نیاز بار را تامین کند. در این مواقع استفاده از رله مانیتور می تواند این نیاز را برآورده کند.
راه های ارتباطی با شرکت ایمن گستران البرز         تلفن:      02634430830 
       تلفکس: 02634432638


تولید پرده های نوری حفاظتی 

پرده های نوری حفاظتی    

رله مانیتورهای شرکت ایمن گستران البرز به گونه ای طراحی شده است که می تواند مسیر قدرت یک سیستم مورد حفاظت را با توجه به سیگنال ارسالی توسط پرده نوری قطع یا وصل نماید. در این رله مانیتور ها دو عدد ورودی قدرت به منظور دریافت سیگنال ارسالی توسط پرده نوری به شماره های 13 و 23 و دو عدد خروجی قدرت به منظور قطع و وصل خروجی قدرت به شماره های 14 و 24 تعبیه شده است. ضمنا یک عدد کنتاکت ورودی به شماره 41 و یک عدد کنتاکت خروجی به شماره 42 به منظور عبور جریان ضعیف و برای راه اندازی ابزاری مانند آلارم و … مورد استفاده قرار می گیرد. شکل زیر نحوه سیم بندی و عملکرد ترمینال های مختلف رله مانیتور را نشان می دهد.

قیمت پرده حفاظتی 

پرده نوری های با فاصله مرکز به مرکز عدسی 3 سانتیمتر از جمله محصولات این شرکت می باشند که در انواع مختلف قابل ساخت می باشند. این محصول به صورت یک جفت فرستنده و گیرنده می باشد که اتصال فرستنده به صورت سوکت 4 سیمه یا به صورت کابل 2 سیمه 5 متری و نحوه اتصال گیرنده به صورت سوکت 8 سیمه یا کابل 4 سیمه 5 متری می باشد که در صورت نیاز مشتری، کابلهای سوکتی مربوط به پرده نوری های نوع سوکتی نیز به همراه این پرده نوری ها قابل ارائه می باشد. ضمنا در نوع کابلی بنا به نیاز مشتری طول کابل پرده نوری قابل افزایش یا کاهش می باشد.

تولید پرده های نوری حفاظتی 

پرده حفاظتی

پرده نوری های با فاصله مرکز به مرکز عدسی 2 سانتیمتر از جمله محصولات شرکت ایمن گستران البرز می باشند که در انواع مختلف قابل ساخت می باشند. این محصول به صورت یک جفت فرستنده و گیرنده می باشد که اتصال فرستنده به صورت سوکت 4 سیمه یا به صورت کابل 2 سیمه 5 متری و نحوه اتصال گیرنده به صورت سوکت 8 سیمه یا کابل 4 سیمه 5 متری می باشد که در صورت نیاز مشتری، کابلهای سوکتی مربوط به پرده نوری های نوع سوکتی نیز به همراه این پرده نوری ها قابل ارائه می باشد. ضمنا در نوع کابلی بنا به نیاز مشتری طول کابل پرده نوری قابل افزایش یا کاهش می باشد.
کلیه محیط هایی که ماشین آلات پر سرعت و حادثه آفرین احتمال آسیب رساندن به نیروی انسانی را بوجود می آورند نیاز به نصب سیستم های حفاظتی برای کاهش خطرات توصیه میگردد. ایمن گستران البرز ضمن سپاس و تشکر از حسن انتخاب و مساعدت از تولیدات داخلی افتخار دارد به اطلاع برساند با بهره گیری از طراحان و مهندسین مجرب از سال  1370 تا به امروز سابقه در زمینه ی طراحی و تولید انواع سنسورهای نوری می باشد.

شرکت ایمن گستران البرز

تولید کننده پرده های نوری حفاظتی  

با عرضه سیستم پرده نوری حفاظتی جدید خود با تشابه طرح آلمانی به صنایع کشور امید دارد علاوه بر ایجاد ایمنی در محیط های پر حادثه موجب حفاظت از دو منبع ارزشمد سرمایه و نیروی انسانی گردد.سیستم های فوق بر اساس تابش پرتوهای نوری مادون قرمز از سمت فرستنده به گیرنده که قابل رویت نمی باشد محیطی دو بعدی تحت حفاظت بوجود می آورد که با وارد شدن هر قسمت از بدن انسان و یا اجسام دیگر به این محیط که ممکن است ناشی از بی احتیاطی و یا خطای انسانی باشد از کارکرد سیستم ممانعت به عمل میاوردو در نتیجه از آسیب به اپراتور و خود ماشین جلوگیری میکند.در این سیستم از طراحی روز دنیا و قطعات عالی استفاده شده تا عملکرد دستگاه کاملا روان وعاری از تحت تاثیر قرار گرفتن از منابع نوری متفرقه و بدون خطا انجام پذیرد.

تولید کننده پرده های نوری حفاظتی  

شایان ذکر است این سیستم در شرکت های معتبری همچون ایران خودرو و حدود پانصد شرکت داخلی نصب و راه اندازی شده و مورد تاییدمسئولین فنی ذیربط قرار گرفته است.هم چنین مدیریت این شرکت به جهت احساس مسئولیتی که در مقابل مصرف کنندگان گرامی دارد با بهره گیری از پرسنل فنی متخصص اقدام به نصب,راه اندازی و تحویل سیستم های تولیدی به همراه سرویس دهی و بازدید های دوره ای در تمام نقاط ایران نماید.با امید که هر ایرانی از تولیدات ایرانی استفاده نماید.

آدرس
 آدرس :کرج، سه راه رجائی شهر، ابتدای بلوار سه باندی، طبقه فوقانی قنادی رنگارنگ، پلاک 395
تلفن
             
                تلفن :
                        026-34430830               
                تلفکس:
                        02634432638            
ساعات کار
ساعات کار :
شنبه تا چهارشنبه ساعت 8 الی 17

سیستم های حفاظتی هوشمند

آموزش سیستم های حفاظتی

پرده نوری مادون قرمز

اساس کار سنسور های مادون قرمز بر فرستادن یک موج(نور نامرئی) مادون قرمز و دریافت کردن (یا نکردن) همان نور است. هر چه سنسور گیرنده مادون قرمز قیمت سیستم های حفاظتی

تولید کننده پرده های نوری مادون قرمز

ساخت پرده نوری کرج

آرایه سنسور انعکاسی مادون قرمز سنسورهای نوری از سنسورهای غیر تماسی هستند که با تولید و ارسال امواج مادون قرمز و با دریافت باز تابش این امواج در برخورد با سطوح

ساخت پرده هوشمند نوری

سنسور فاصله سنج مادون قرمز

سیستم های امنیتی و حفاظتی

بخش فروش انواع سنسور و ترنسدیوسر شامل سنسورهای مادون قرمز مانند گیرنده مادون قرمز تست گیرنده مادون قرمز سه پایه

انواع سنسورها و ماژول های مادون قرمز

خرید سنسورهای نوری مادون قرمز تهران
سنسورهای نور و مادون قرمز با کیفیت و کارایی بالا کیت فرستنده و گیرنده مادون قرمز فرستنده گیرنده مادون قرمز
انواع سنسور مادون قرمز