سیستم های امنیتی و حفاظتی

شرکت ایمن گستران البرز تولید کننده انواع پرده های نوری و حفاظتی با بالاترین کیفیت می باشد . این شرکت برای اولین بار در ایران توانسته است انواع چشم الکترونیکی، پرده های نوری حفاظتی و پرده های نوری مادون قرمز را تولید نموده و به فروش برساند. 
در دنیای امروزه نیاز به تجهیزات و سیستم های امنیتی و حفاظتی از ملزومات هر منزل و شرکت و کارخانه و ... می باشد . وجود هر گونه پرده های نوری حفاظتی و یا چشم های الکترونیک و دوربین های مدار بسته باعث افزایش ایمنی و آرامش خاطر تمامی افراد خواهد شد. 
سیستم های امنیتی و حفاظتی

سیستم های امنیتی و حفاظتی چیست

برای داشتن امنیت بالا در صور نیاز به هر گونه سیستم حفاظتی در هر کجا که هستید لطفا با ما تماس بگیرید:

تلفن داخلی :
026-34430830
 شرکت ایمن گستران البرز در نظر دارد تا تمامی سیتم های حفاظتی و پرده های نوری خود را که با بالاترین کیفیت و مواد طراحی و تولید شده اند را با قیمت مناسب به فروش برساند .

سیستم های حفاظتی نوری 

يکي از مهمترین دلایل استفاده از سیستم خانه هوشمند، ایجاد محیطی امن و حفاظت شده برای ما میباشد. در یک خانه هوشمند شما میتوانید هنگام خروج از منزل سیستم امنیتی را فعال نمائید.
به این ترتیب سنسورهای نصب شده در خانه نقش نگهبانان خانه را برای شما ایفا خواهند کرد.

تجهیزات حفاظتی منزل

به عنوان مثال چنانچه هر یک از درها یا پنجره هایی که سنسور در آنها تعبیه شده است باز شود و یا اگر حرکتی توسط سنسورهای حرکتی نصب شده تشخیص داده شود و یا اگر از سیستم های کارتی یا کدی در ورودی خانه استفاده کرده اید و مکرراً کدهای غلط به دستگاه وارد میشود، سیستم تمامی این موارد را به منزله ورود افراد غیر مجاز به منزل تشخیص داده و ضمن پخش آژیر، موضوع را از طریق خط تلفن متصل به سیستم و یا از طریق ارسال SMS گزارش نماید.
همزمان شما میتوانید دوربین های مدار بسته خود را به سیستم خانه هوشمند متصل نمائید و تصاویر را از طریق پنل لمسی (PDA) مشاهده نمائید.
سیستم های حفاظتی هوشمند

 سیستم های حفاظتی هوشمند،

حتی در صورتی که سیستم دوربین مدار بسته استفاده شده امکان اتصال به سیستم خانه هوشمند را داشته باشد، در صورت ورود اشخاص به منطقه تحت پوشش دوربین ها و یا مشاهده هرگونه جابه جایی توسط دوربین ها، این امر میتواند از طریق تلفن و یا SMS به شما گزارش شود.
 
آدرس
 آدرس :کرج، سه راه رجائی شهر، ابتدای بلوار سه باندی، طبقه فوقانی قنادی رنگارنگ، پلاک 395
تلفن
             
                تلفن :
                        026-34430830               
                تلفکس:
                        02634432638            
ساعات کار
ساعات کار :
شنبه تا چهارشنبه ساعت 8 الی 17

سیستم های حفاظتی هوشمند

آموزش سیستم های حفاظتی

پرده نوری مادون قرمز

اساس کار سنسور های مادون قرمز بر فرستادن یک موج(نور نامرئی) مادون قرمز و دریافت کردن (یا نکردن) همان نور است. هر چه سنسور گیرنده مادون قرمز قیمت سیستم های حفاظتی

تولید کننده پرده های نوری مادون قرمز

ساخت پرده نوری کرج

آرایه سنسور انعکاسی مادون قرمز سنسورهای نوری از سنسورهای غیر تماسی هستند که با تولید و ارسال امواج مادون قرمز و با دریافت باز تابش این امواج در برخورد با سطوح

ساخت پرده هوشمند نوری

سنسور فاصله سنج مادون قرمز

سیستم های امنیتی و حفاظتی

بخش فروش انواع سنسور و ترنسدیوسر شامل سنسورهای مادون قرمز مانند گیرنده مادون قرمز تست گیرنده مادون قرمز سه پایه

انواع سنسورها و ماژول های مادون قرمز

خرید سنسورهای نوری مادون قرمز تهران
سنسورهای نور و مادون قرمز با کیفیت و کارایی بالا کیت فرستنده و گیرنده مادون قرمز فرستنده گیرنده مادون قرمز
انواع سنسور مادون قرمز